محل تبلیغات شما

دارم با چالش های جدیدی روبرو میشم. چالش زندگی کردن کنار آدم هایی کاملا متفاوت با خودم! که البته چالش جدیدی نیست.تا بوده همین بوده اما اینبار مجبورم که این تفاوت ها رو قبول کنم . مجبورم باهاشون کنار بیام. چیزی که برای من توهین و اهانت محسوب میشه برای دیگری یه شوخی کاملا عادیه! من تعجبم از شنیدنش در تمام حرکاتم واضحه اما دیگری خیلی ساده از کنارش رد میشه!

جمعه انتخاب خوبیه برای مرور هفته.مرور اتفاق ها.مرور اخم ها و لبخندها.مرور خستگی ها و پایان دادن به تمام چسبندگی ها ذهنی.

زندگی کارمندی اون طور که میگند تکراری و رو به روال مشخص نیست! مخصوصا که در مجموعه ای همه جور طرز فکر و شخصیت و آدمی باشه. با تفاوت ها کنار میام!نمیتونم به آدم های اطرافم بگم مثل من فکر کنند.شاید بر طبق عادت منم رفتاری داشته باشم که برای دیگری عادی نباشه پس با این حساب جای گلایه نیست.

دارم به آدم ها و محدوده ی رفتار و عملکردشون عادت می کنم. دارم عادی رفتار کردن رو یاد می گیرم. دارم کنارشون عادی میشم.ولی نه طوری که خودمو یادم بره.نه این کشتن ِ خودمه! این خواسته م نیست و اجازه نمیدم که بشه!

"حالنگار"

+آشفته نوشتی بود! :/

+اینکه بخوای دیگه خیلی دیرتر و سخت تر یسری آدم ها رو جدی بگیری.بهترین انتخاب ِ یه آدمه!

+بعضی وقتها حوصله ی شوخی های بی مزه ی همکارمو ندارم.بعضی وقتها بر خلاف حساسیت هام رفتار میکنه.بعضی وقتها کنترلمو از دست میدم! دوست ندارم.اینکه به آدم ها نقطه ضعفتو نشون بدی نشونه ی خوبی نیست!

+داره امسالم تموم میشهیعنی تموم میشه؟ یعنی بهار می رسه؟ یعنی سبز شدن به دل ِ منم می رسه؟ یعنی میشه بتونم پیدات کنم و یه عمر درآغوشت آروم بگیرم؟ یعنی میتونم از تموم دنیا فقط "تو" یدونه رو داشته باشم؟ یعنی به سهمم می رسم؟ مگه چی خواستم از دنیا به غیر از یه توی تمام و کمال که منو بفهمه! می فهمی چی میگم؟ :))

دنیا همان یک لحظه بود

آشوبم آرامشم تویی

فریاد نزن گوش آدم های زمین پره از نشنیدن!

ها ,یعنی ,رو ,آدم ,یه ,مرور ,آدم ها ,به آدم ,ها و ,بعضی وقتها ,رسه؟ یعنی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عاشقانه همیشه با تو پایگاه خبری روستای هلی کتی آمل