محل تبلیغات شما

"زنده ام" سلام. گوش ِ شنوای ِ خوب بودن ها و بد بودن هام.سلام . دنج ترین گوشه از داشته های صبورم.سلام .

تو من رو از "من" پس نمی زنی! بهم گوشزد نمی کنی که اینجوری نباش و اون جوری باش! اینجوری حرف نزن و اون جوری حرف بزن! حتی  اینجوری اخم نکن و بخند رو هیچ وقت به من نگفتی!

تو لوح ِ سفید ِ بودن ِ منی :)

لوح ِ سفید بودنم؛ بیا یه قرار با هم بزاریم.بیا فقط هر وقت که من خیلی خوشحال یا خیلی غمگین بودم، نه! بیا در همه حال با هم حرف بزنیم.بیا با هم حرف بزنیم.حرف بزنیم.

بیا زمان هایی که من از کلمه و حس و واژه و آدم و آدم و آدمها.خالی ام.با هم حرف بزنیم. بیا تا بهت بگم چی از دنیا می خوام! و یا حتی چی باید بخوام و هیچ وقت نخواستم! بیا از همه چی حرف بزنیم.از تمام حرف ها و نگفته هایی که هیچ جایی برای گفتن شون نیست! هیچ صفحه و پیج و عکس و موزیکی بازگوشون نمی کنه! بیا از نگفتنی ها برات بگم.از تمام حرف های بیات شده ی سالیان دور و حتی حرف های تازه دنیا اومده ی همین لحظه! بیا از خودم برات بگم.بی هیچ لایک و پسندی.بی هیچ کامنت و نظری و یا حتی نگاهی که شاهدشون باشه! بیا هر هفته با هم حرف بزنیم.

که حرف ها بعد از مدتی اگه گفته نشند.غمباد میشن و رویاها اگر تصور نشند می میرند! 

"حالنگارم"

+بهارمون قشنگ :)

+پست اخر سال قبلمدوسش ندارم!با یه عالمه بغض نوشته بودمش!دوست ندارم دوباره اون جوری بنویسم.دوست ندارم انقدر حس تنهایی منو ببلعه که دوباره اون واژه ها رو بنویسم!دوست ندارم اون حس بهم برگرده و اجازه نمیدم که برگرده

+بیشتر کتاب بخون. بیشتر راه برو.بیشتر به سلامتیت اهمیت بده.کمتر ادم ها رو جدی بگیر.کمتر باهاشون صمیمی شو! حتی کمتر از حال دلت بهشون بگو! اینا رو تمرین کن امسال.اینا بعد سی سالگی دیگه باید سرلوحه بشنداینا رو یاد بگیر لطفا! (خطاب به خودم)

+خب دیگه همین ها کافیهزود به زود میام :)

دنیا همان یک لحظه بود

آشوبم آرامشم تویی

فریاد نزن گوش آدم های زمین پره از نشنیدن!

حرف ,بیا ,ها ,بزنیم ,رو ,هم ,حرف بزنیم ,با هم ,هم حرف ,اون جوری ,بیا از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جهان رمز آلود من